Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2016-02-08 23:51:33

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Poniedziałek (8 lutego)
00:30american football NFL: Super Bowl - mecz: Carolina Panthers - Denver BroncosEleven Sports
02:00other Puchar Federacji: tenis: mecz 1. rundy 2. Grupy Światowej: USA - PolskaPolsat Sport Extra
Polsat Sport
18:00volleyball Orlen Liga: mecz: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcz (kobiety)Polsat Sport
19:25other Ekstraklasa: futsal: mecz: Red Dragons Pniewy - FC ToruńOrange Sport
20:00soccer 2. liga niemiecka: mecz: Arminia Bielefeld - MSV DuisburgEurosport 2
20:00other Puncher: magazyn sportów walkiPolsat Sport News
20:30soccer Liga hiszpańska: mecz: Espanyol Barcelona - Real Sociedad San SebastianEleven
20:30basketball Tauron Basket Liga: mecz: Polski Cukier Toruń - AZS KoszalinPolsat Sport
Wtorek (9 lutego)
12:45other Zawody Pucharu Świata w Trondheim: kombinacja norweska: konkurs skokówEurosport
15:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy play-off: Ajax Amsterdam - Sevilla FCnSport
17:20hockey Liga Mistrzów: mecz finałowy: Karpat Oulu - Frolunda GöteborgTVP Sport
17:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy play-off: Anderlecht Bruksela - Arsenal LondynnSport
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Effector Kielce - Łuczniczka BydgoszczPolsat Sport
18:00other Wschodzący Białystok Superliga: tenis stołowy: mecz: KST Energa-Manekin Toruń - Toruń - PKS Kolping Frac JarosławSportKlub
18:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Trondheim: kwalifikacjeEurosport
20:00basketball Eurocup: mecz 2. rundy fazy grupowej: Alba Berlin - Neptunas KłajpedaEurosport 2
20:20soccer Puchar Niemiec: mecz ćwierćfinałowy: VfB Stuttgart - Borussia DortmundTVP Sport
20:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz 1. rundy fazy play-off: Chemik Police - Fenerbahçe Grundig Stambuł (kobiety)Polsat Sport
20:30volleyball Liga włoska: mecz: Revivre Milano - Ninfa LatinaSportKlub
20:45soccer Puchar Anglii: mecz: West Ham United - Liverpool FCEleven
21:00other Mistrzostwa Europy w Serbii: futsal: mecz ćwierćfinałowyEurosport 2
Eurosport
21:30other Turniej ATP w Rotterdamie: tenis: mecz 1. rundyPolsat Sport Extra
Środa (10 lutego)
12:45other Zawody Pucharu Świata w Trondheim: kombinacja norweska: konkurs kokówEurosport
15:00other Zawody Pucharu Świata w Trondheim: kombinacja norweska: bieg techniką GundersenaEurosport
15:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz 1. rundy fazy play-off: Lokomotiw Baku - Volero Zurych (kobiety)Polsat Sport
15:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy play-off: FC Salzburg - AS RomanSport
16:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Trondheim: studioTVP 1
16:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Trondheim: skoki narciarskieEurosport
17:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Trondheim: 1. seriaTVP 1
17:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy play-off: Celtic Glasgow - Valencia CFnSport
18:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz 1. rundy fazy play-off: Eczacibasi VitrA Stambuł - VakifBank Stambuł (kobiety)Polsat Sport News
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra BełchatówPolsat Sport
18:05ski jumping Zawody Pucharu Świata w Trondheim: 2. seriaTVP 1
18:45other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: HC Zagrzeb - Paris Saint-Germain HandballEleven Sports
Canal+ Sport 2
18:55soccer Puchar Niemiec: mecz ćwierćfinałowy: 1. FC Heidenheim - Hertha BerlinTVP Sport
19:00other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: SG Flensburg-Handewitt - HSV HandballSportKlub
20:00basketball Eurocup: mecz 2. rundy fazy grupowejEurosport 2
20:15soccer Puchar Niemiec: studioTVP 1
20:25soccer Puchar Niemiec: mecz ćwierćfinałowy: VfL Bochum - Bayern MonachiumTVP Sport
TVP 1
20:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz 1. rundy fazy play-off: PGE Atom Trefl Sopot - Nordemeccanica Piacenza (kobiety)Polsat Sport
20:45soccer Puchar Anglii: mecz: Peterborough United - West Bromwich AlbionEleven
21:30other Turniej ATP w Rotterdamie: tenis: mecze 1. i 2. rundyPolsat Sport Extra
21:55soccer Puchar Hiszpanii: rewanżowy mecz półfinałowyCanal+ Sport
Czwartek (11 lutego)
00:45soccer Copa Libertadores: mecz: FC Sao Paulo - Universidad Cesar VallejoSportKlub
13:00other Turniej WTA w Sankt Petersburgu: tenis: mecz 2. rundyTVP Sport
13:30golf European Tour: Tshwane Open - 1. rundaCanal+ Sport
14:30other Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyznEurosport
14:30other Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie: biegi narciarskie: studioTVP 2
14:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz 1. rundy fazy play-off: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Dinamo Kazań (kobiety)Polsat Sport
14:40other Zawody Pucharu Świata w Sztokholmie: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobietTVP 2
15:50hockey Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Pjongczangu: mecz: Polska - EstoniaTVP Sport
16:30other Zawody Pucharu Świata w Presque Isle: biatlon: bieg sprinterski mężczyznEurosport
Polsat Sport News
Polsat Sport Extra
18:30other Zawody Pucharu Świata w Presque Isle: biatlon: bieg sprinterski kobietPolsat Sport News
Polsat Sport Extra
Eurosport
19:00other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: IFK Kristianstad - VIVE Tauron KielceEleven Sports
Canal+ Sport
19:25basketball Turkish Airlines Euroliga: mecz fazy Top 16: Fenerbahce Stambuł - Unicaja MalagaCanal+ Sport 2
20:00other Rajd Szwecji: rajdowe mistrzostwa Świata: 1. odcinek specjalny: Karlstad 1Polsat Sport Extra
20:30volleyball Liga włoska: mecz: DHL Modena - Diatec TrentinoSportKlub
20:45soccer Liga włoska: mecz: Lazio Rzym - Hellas WeronaEleven
21:00other Mistrzostwa Europy w Serbii: futsal: mecz półfinałowyEurosport
Eurosport 2
21:30other Turniej ATP w Rotterdamie: tenis: mecz 2. rundyPolsat Sport News
Polsat Sport Extra
Piątek (12 lutego)
01:45soccer Copa Libertadores: mecz: Santa Fe - Oriente PetroreloSportKlub
12:00other Turniej WTA w Sankt Petersburgu: tenis: mecz ćwierćfinałowyTVP Sport
13:30golf European Tour: Tshwane Open - 2. rundaCanal+ Sport
14:20hockey Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Pjongczangu: mecz: Polska - LitwaTVP Sport
16:55other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m kobietTVP Sport
17:20other Zawody Pucharu Świata w Presque Isle: biatlon: bieg na dochodzenie mężczyznPolsat Sport News
Polsat Sport Extra
Eurosport
17:45soccer Ekstraklasa: mecz: Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie LubinEurosport 2
18:00other Turniej ATP w Buenos Aires: tenis: tenisEleven
Eleven Sports
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-BiałaPolsat Sport
18:20other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg drużynowy mężczyznTVP Sport
19:00other Zawody Pucharu Świata w Presque Isle: biatlon: bieg na dochodzenie kobietPolsat Sport News
Polsat Sport Extra
Eurosport
19:20athletics Halowy mityng Copernicus Cup w Toruniu: lekkoatletykaTVP Sport
20:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Vikersund: kwalifikacjeEurosport
20:25soccer Ekstraklasa: mecz: Śląsk Wrocław - Wisła KrakówCanal+ Sport
20:30soccer Liga niemiecka: mecz: FSV Mainz 05 - Schalke 04 GelsenkirchenEurosport 2
20:30soccer Liga francuska: mecz: Stade Rennais - Angers SCOEleven Sports
20:40basketball Turkish Airlines Euroliga: mecz fazy Top 16: Panathinaikos Ateny - Anadolu Efes StambułCanal+ Sport 2
20:45soccer Liga włoska: mecz: Carpi FC 1909 - AS RomaEleven
21:30other Turniej ATP w Rotterdamie: tenis: mecz ćwierćfinałowyPolsat Sport News
Polsat Sport Extra
22:30other Super Piątek: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
Sobota (13 lutego)
01:45other Zawody Pucharu Świata w Naebie: narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta mężczyznEurosport
09:30other Mistrzostwa Świata w Innsbrucku: bobsleje: 1. przejazd dwójek mężczyznTVP Sport
10:00other Zawody Pucharu Świata w Altenbergu: saneczkarstwo: saneczkarstwoEurosport 2
10:00other Rajd Szwecji: rajdowe mistrzostwa Świata: 12. odcinek specjalny: Vargasen 1Polsat Sport Extra
10:15other Zawody Pucharu Świata w Crans-Montanie: narciarstwo alpejskie: zjazd kobietEurosport
10:55other Mistrzostwa Świata w Innsbrucku: bobsleje: 2. przejazd dwójek mężczyznTVP Sport
11:25other Zawody Pucharu Świata w Falun: biegi narciarskie: bieg na 5 km stylem klasycznym kobietTVP 2
Eurosport 2
11:30golf European Tour: Tshwane Open - 3. rundaCanal+ Sport
12:00other Turniej WTA w Sankt Petersburgu: tenis: mecz półfinałowyTVP Sport
12:30other Zawody Pucharu Świata w Idre: narciarstwo dowolne: narciarstwo dowolneEurosport 2
12:40other Zawody Pucharu Świata w Falun: biegi narciarskie: studioTVP 2
13:00other Zawody Pucharu Świata w Falun: biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyznEurosport
13:30soccer 2. liga angielska: mecz: Queens Park Rangers - Fulham LondynEleven
13:40soccer Liga angielska: mecz: Sunderland AFC - Manchester UnitedCanal+ Sport 2
13:55other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 5000 m mężczyznTVP Sport
14:00other Turniej ATP w Rotterdamie: tenis: 1. mecz półfinałowyPolsat Sport Extra
14:45volleyball PlusLiga: mecz: Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra BełchatówPolsat Sport
15:00basketball Liga turecka: mecz: Pinar Karşiyaka - Istanbul BBSKSportKlub
15:10soccer Ekstraklasa: mecz: Górnik Łęczna - Piast GliwiceCanal+ Sport
15:15soccer Liga niemiecka: mecz: Borussia Dortmund - Hannover 96Eurosport 2
15:30other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - RK Celje Pivovarna LaskoCanal+
15:40other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1000 m mężczyznTVP Sport
15:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Vikersund: studioTVP 1
15:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Vikersund: skoki narciarskieEurosport
15:45other Gorączka piłkarskiej soboty: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
Canal+ Sport 2
16:00soccer Liga angielska: piłka nożnaCanal+ Sport 2
16:00other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - RK Celje LaskoEleven Sports
16:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Vikersund: 1. seriaTVP 1
16:00soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Madryt - Athletic BilbaoEleven
16:25other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 500 m kobietTVP Sport
17:05ski jumping Zawody Pucharu Świata w Vikersund: 2. seriaTVP 1
17:15soccer Liga portugalska: mecz: Moreirense - Belenenses LizbonaSportKlub
17:20other Mistrzostwa Świata na dystansach w Kołomnie: Łyżwiarstwo szybkie: bieg drużynowy kobietTVP Sport

Co nowego?

Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...