Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2014-11-23 12:51:52

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Niedziela (23 listopada)
02:00basketball NBA: mecz: Houston Rockets - Dallas MavericksCanal+ Sport
03:00boxing Walka o mistrzowski pas federacji WBO World w Makau: waga półśrednia: Manny Pacquiao - Chris AlgieriPolsat Sport
05:00other Zawody Pucharu Świata w Seulu: Łyżwiarstwo szybkie: wyścig na 1000 m kobietPolsat Sport Extra
Polsat Sport
05:45other Zawody Pucharu Świata w Seulu: Łyżwiarstwo szybkie: wyścig na 500 m mężczyznPolsat Sport
Polsat Sport Extra
06:30other Zawody Pucharu Świata w Seulu: Łyżwiarstwo szybkie: wyścig ze startu wspólnego kobietPolsat Sport Extra
Polsat Sport
07:00other Zawody Pucharu Świata w Seulu: Łyżwiarstwo szybkie: wyścig ze startu wspólnego mężczyznPolsat Sport Extra
Polsat Sport
08:30golf World Tour Championship w Dubaju: golfCanal+ Family
09:00other Formuła GP3: wyścigi samochodowe: 2. wyścig w Abu ZabiEurosport 2
10:00snooker European Tour w Mülheim: mecz 1/8 finałuEurosport 2
11:00other Cafe Futbol: magazyn piłkarskiPolsat Sport
11:15ski jumping Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: skoki narciarskieEurosport
11:15ski jumping Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: studioTVP 1
11:30ski jumping Zawody Pucharu Świata w Klingenthal: konkurs indywidualnyTVP 1
12:25soccer 1. liga: mecz: Miedź Legnica - Olimpia GrudziądzOrange Sport
12:25soccer Liga holenderska: mecz: FC Groningen - PSV EindhovenPolsat Sport Extra
13:00basketball Liga hiszpańska: mecz: Herbalife Gran Canaria - Bilbao BasketSportKlub
13:15snooker European Tour w Mülheim: mecze ćwierćfinałoweEurosport
14:00formula1 Grand Prix Abu Zabi: formuła 1Polsat Sport
14:25soccer Liga angielska: mecz: Crystal Palace - Liverpool FCCanal+ Family 2
14:30other 1. liga extra: magazyn piłkarskiOrange Sport
14:45volleyball Orlen Liga: mecz: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała (kobiety)Polsat Sport News
Polsat Sport Extra
14:45other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: VIVE Tauron Kielce - Aalborg HandballCanal+ Family
15:15soccer Liga niemiecka: mecz: Hamburger SV - Werder BremaEurosport 2
15:25soccer T-Mobile Ekstraklasa: mecz: Lechia Gdańsk - Jagiellonia BiałystokCanal+ Sport
16:00snooker European Tour w Mülheim: mecz półfinałowyEurosport
16:00formula1 Grand Prix Abu Zabi: studioPolsat Sport
16:50other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: KIF Kolding Kopenhaga - Orlen Wisła PłockCanal+ Family
16:55soccer Liga angielska: mecz: Hull City - Tottenham HotspurCanal+ Family 2
17:00volleyball Liga włoska: mecz: Tonazzo Padova - Revivre MilanoSportKlub
17:30other Grana niedziela: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
17:30other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: Górnik Zabrze - Gaz-System Pogoń SzczecinPolsat Sport
17:30soccer Liga niemiecka: mecz: VfB Stuttgart - FC AugsburgEurosport 2
17:55soccer T-Mobile Ekstraklasa: mecz: Piast Gliwice - Lech PoznańCanal+ Sport
18:25soccer Liga ukraińska: mecz: Metalurg Zaporoże - Dynamo KijówPolsat Sport Extra
19:25other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: FC Barcelona - SG Flensburg-HandewittnSport
19:45basketball Tauron Basket Liga: mecz: Polski Cukier Toruń - AZS KoszalinPolsat Sport News
Polsat Sport
20:00snooker European Tour w Mülheim: mecz finałowyEurosport
20:00soccer Liga+ Extra: magazyn ligi polskiejCanal+ Sport
20:40soccer Liga włoska: mecz: AC Milan - Inter MediolanCanal+ Family
20:55soccer Liga francuska: mecz: Olympique Marsylia - Girondins BordeauxCanal+ Family 2
Poniedziałek (24 listopada)
00:00basketball NBA: mecz: Memphis Grizzlies - Los Angeles ClippersCanal+ Sport
09:30other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej kobiet: Niemcy - DaniaEurosport
14:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej mężczyzn: Szkocja - NiemcyEurosport
17:40soccer T-Mobile Ekstraklasa: mecz: Cracovia - Górnik ZabrzenSport
Canal+ Family
18:00volleyball Orlen Liga: mecz: Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (kobiety)Polsat Sport
18:15other Siłownia: program sportowyOrange Sport
19:25other Ekstraklasa: futsal: mecz: Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 SzczecinOrange Sport
20:15soccer 2. liga niemiecka: mecz: Fortuna Düsseldorf - SpVgg Greuther FürthEurosport 2
20:55soccer Liga angielska: mecz: Aston Villa Birmingham - Southampton FCCanal+ Sport
Wtorek (25 listopada)
12:15other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej kobiet: Rosja - NiemcyEurosport
15:45soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy grupowej: Manchester City - Bayern MonachiumEurosport
16:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej mężczyzn: Norwegia - SzwecjaEurosport 2
17:50other Puncher: magazyn sportów walkiPolsat Sport
17:55soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: BATE Borysów - FC PortoCanal+ Family
17:55soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: CSKA Moskwa - AS RomaCanal+ Sport
18:15other Futbol raport: magazyn piłkarskiOrange Sport
19:00basketball Eurocup: mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - PAOK SalonikiEurosport 2
TVP Sport
19:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Impel Wrocław - Eczacibaşi VitrA Stambuł (kobiety)Polsat Sport
20:30other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej kobiet: Niemcy - SzkocjaEurosport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain - Ajax AmsterdamCanal+ Family
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Manchester City - Bayern MonachiumCanal+ Sport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Schalke 04 Gelsenkirchen - Chelsea LondynnSport
20:45basketball Eurocup: mecz fazy grupowej: Grissin Bon Reggio Emilia - Paryż LevallloisEurosport 2
Środa (26 listopada)
09:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej mężczyzn: Norwegia - NiemcyEurosport
14:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Rabita Baku - Dinamo Kazań (kobiety)Polsat Sport
14:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej kobiet: Szkocja - SzwecjaEurosport
17:00basketball Eurocup: mecz fazy grupowej: Chimki Moskwa - Union Olimpija LublanaEurosport 2
17:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Agel Prostejov - Chemik Police (kobiety)Polsat Sport
17:55soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Zenit Sankt Petersburg - Benfica LizbonaCanal+ Sport
18:00volleyball Puchar CEV: rewanżowy mecz 1/16 finału: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - Dinamo Romprest Bukareszt (kobiety)Polsat Sport Extra
18:45basketball Eurocup: mecz fazy grupowej: Besiktas Integral Forex Stambuł - Zenit Sankt PetersburgEurosport 2
20:15other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: TBV Lemgo - SG Flensburg-HandewittSportKlub
20:25soccer Liga Mistrzów: studioCanal+ Sport
nSport
TVP 1
20:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Nordmeccanica Piacenza - VakifBank Stambuł (kobiety)Polsat Sport Extra
20:30volleyball PlusLiga: mecz: Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl GdańskPolsat Sport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Arsenal Londyn - Borussia DortmundTVP 1
Canal+ Sport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Łudogorec Razgrad - Liverpool FCnSport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: FC Basel - Real MadrytCanal+ Family
20:40soccer Liga Mistrzów: MultiligaCanal+ Family 2
21:15other Hyde Park: magazyn sportowyOrange Sport
22:45soccer Liga Mistrzów: skrótyCanal+ Sport
nSport
Czwartek (27 listopada)
01:00basketball NBA: mecz: Cleveland Cavaliers - Washington WizardsCanal+ Sport
09:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy grupowej kobietEurosport
11:55other Mistrzostwa Europy: minifutbol: mecz: Polska - BułgariaTVP Sport
14:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Omiczka Omsk - Voléro Zurych (kobiety)Polsat Sport
14:30other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz o awans do fazy play-off mężczyznEurosport 2
16:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: kwalifikacjeEurosport
18:00other Wschodzący Białystok Superliga: tenis stołowy: mecz: Dojlidy Białystok - PKS Kolping Frac JarosławSportKlub
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Feyenoord Rotterdam - Sevilla FCCanal+ Family 2
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: VFL Wolfsburg - Everton FCnSport
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: KSC Lokeren - Legia WarszawaTVN Turbo
Canal+ Sport
TTV
19:10basketball Turkish Airlines Euroliga: mecz fazy grupowej: Fenerbahce Ulker Stambuł - PGE Turów ZgorzelecCanal+ Family
19:45other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz fazy play-offEurosport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Villarreal CF - Borussia MönchengladbachnSport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Torino FC - Club BruggeCanal+ Family 2
21:00soccer Liga Europy: studionSport
Canal+ Sport
23:40soccer Liga Europy: skrótyCanal+ Sport
nSport
Piątek (28 listopada)
06:45other NHK Trophy w Osace: Łyżwiarstwo figurowe: program krótki par sportowychEurosport 2
08:15other NHK Trophy w Osace: Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistekEurosport 2
09:55other Mistrzostwa Europy: minifutbol: mecz: Polska - SłowacjaTVP Sport
11:00other NHK Trophy w Osace: Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistówEurosport 2
13:00other Mistrzostwa Europy w Champéry: curling: mecz półfinałowyEurosport
13:00other International Premier Tennis League: tenis: mecz: Manila Mavericks - UAE RoyalsTVP Sport
14:30soccer Liga indyjska: mecz: Delhi Dynamos - Mumbai City FCEurosport 2
16:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: skoki narciarskieEurosport
16:50ski jumping Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: studioTVP 1
17:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: 1. seriaTVP 1
17:40soccer T-Mobile Ekstraklasa: mecz: Górnik Łęczna - Ruch ChorzównSport
Canal+ Sport
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Transfer Bydgoszcz - Cerrad Czarni RadomPolsat Sport
18:05ski jumping Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: 2. seriaTVP 1
19:00basketball NBA: mecz: Boston Celtics - Chicago BullsCanal+ Family
20:25soccer Liga francuska: mecz: Olympique Marsylia - NantesnSport
20:25soccer T-Mobile Ekstraklasa: mecz: Piast Gliwice - Wisła KrakówCanal+ Sport
20:30soccer Liga niemiecka: mecz: SC Freiburg - VfB StuttgartEurosport 2
21:00boxing Walka o pasy mistrzowskie federacji WBF i WBC Baltic w Olsztynie: waga superśrednia: Przemysław Opalach - Slavisa SimeunovicTVP Sport
21:00other Gala King of Kings w Płocku: sporty walki: sporty walkiEurosport
21:30soccer Liga portugalska: mecz: Vitoria Guimaraes - MoreirenseSportKlub
22:00other Sport raport 24: magazyn sportowyOrange Sport
22:30other Super Piątek: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
Sobota (29 listopada)
07:45other NHK Trophy w Osace: Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistekEurosport 2
09:00other International Premier Tennis League: tenis: mecz: UAE Royals - Singapore SlammersTVP Sport
10:15other Bieg przez plotki: magazyn sportowyOrange Sport
10:15other Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: kombinacja norweska: konkurs skokówEurosport
10:30other NHK Trophy w Osace: Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistówEurosport 2
11:15other Zawody Pucharu Świata w Igls: saneczkarstwo: saneczkarstwoEurosport
11:30other South Africa Open Championship: european tour: european tourCanal+ Family 2
Canal+ Sport
11:45other Zawody Pucharu Świata w Kuusamo: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyznEurosport

Co nowego?

Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...