Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2018-01-21 11:19:51

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Niedziela (21 stycznia)
00:00soccer Florida Cup: mecz: Legia Warszawa - Atlético NacionalEleven Sports 1
01:00hockey NHL: mecz: Montreal Canadiens - Boston BruinsTVP Sport
02:00boxing Walka o pas mistrzowski federacji IBF World w Nowym Jorku: waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont PetersonCanal+ Sport
02:00soccer Florida Cup: studioEleven Sports 1
09:15other Zawody Pucharu Świata w Planicy: biegi narciarskie: studioTVP 2
09:25other Zawody Pucharu Świata w Planicy: biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem klasycznym kobietTVP 2
10:30other Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel: narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu mężczyznEurosport 2
11:15other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: 7. dzieńEurosport 2
Eurosport
11:30other Zawody Pucharu Świata w Cortinie d'Ampezzo: narciarstwo alpejskie: supergigant kobietEurosport 2
11:30golf European Tour: Abu Dhabi HSBC Golf Championship - finałCanal+ Sport 2
11:55soccer Liga hiszpańska: mecz: CD Alaves - CD LeganesEleven 4
Eleven Sports 2
12:20other Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie: biatlon: bieg ze startu wspólnego kobietPolsat Sport Extra
12:25soccer Liga włoska: mecz: Atalanta BC - SSC NapoliEleven Sports 1
12:30basketball Energa Basket Liga: mecz: Trefl Sopot - Polpharma Starogard GdańskiPolsat Sport
12:45other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: KRP Legionowo - SPR Stal MielecCanal+ Sport
13:00hockey Polska Hokej Liga: mecz: GKS Tychy - Comarch CracoviaTVP Sport
13:15other Zawody Pucharu Świata w Kitzbühel: narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu mężczyznEurosport 2
14:25soccer Liga holenderska: mecz: AFC Ajax - FeyenoordPolsat Sport News
14:45other Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie: biatlon: bieg ze startu wspólnego mężczyznEurosport
Polsat Sport Extra
14:45volleyball PlusLiga: mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski WęgielPolsat Sport
14:55soccer Liga włoska: mecz: SS Lazio - Chievo WeronaEleven 4
14:55soccer Liga włoska: mecz: UC Sampdoria - ACF FiorentinaEleven Sports 3
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: FC Bayern Monachium - Werder BremaEleven Sports 2
15:30ski jumping Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie: studioTVP Sport
TVP 1
16:00ski jumping Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie: 1. seria konkursu drużynowegoTVP 1
16:00ski jumping Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie: konkurs drużynowyEurosport
TVP Sport
16:10soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Madryt CF - Deportivo La CorunaEleven Sports 1
16:40soccer Liga holenderska: mecz: Heracles Almelo - PSV EindhovenPolsat Sport Extra
16:55soccer Liga francuska: mecz: AS Monaco - FC MetzEleven 4
16:55soccer Liga angielska: mecz: Southampton FC - Tottenham Hotspur FCCanal+ Sport
17:05ski jumping Mistrzostwa Świata w lotach w Oberstdorfie: 2. seria konkursu drużynowegoTVP 1
17:55soccer Liga niemiecka: mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Hannover 96Eleven Sports 2
17:55soccer Liga włoska: mecz: Cagliari Calcio - AC MilanEleven Sports 3
18:00volleyball Liga włoska: mecz: Cucine Lube Civitanova - Azimut ModenaSportKlub
18:15soccer Liga hiszpańska: studioEleven Sports
Eleven Sports 1
Eleven
Eleven 4
18:25soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Sociedad - Celta VigoEleven Sports 1
18:30basketball Puchar Polski: mecz finałowy (kobiety)TVP Sport
20:00volleyball PlusLiga: mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia RzeszówPolsat Sport
20:00snooker Turniej Masters w Londynie: mecz finałowyEurosport
Eurosport 2
20:30other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: mecz 2. rundy fazy grupowej: Macedonia - HiszpaniaTVP Sport
20:40soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Betis Balompié - FC BarcelonaEleven Sports 1
20:40soccer Liga włoska: mecz: Inter Mediolan - AS RomaEleven Sports 2
20:55soccer Liga francuska: mecz: Olympique Lyon - Paris Saint-GermainEleven Sports 3
21:30basketball NBA: mecz: Los Angeles Lakers - New York KnicksCanal+ Sport
23:00other Boston 2018: eleague major: faza grupowa - 3. dzieńSportKlub
Poniedziałek (22 stycznia)
00:40american football NFL: mecz finałowy Konferencji NFC: Minnesota Vikings - Philadelphia EaglesEleven Sports 2
11:15other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: 8. dzieńEurosport 2
Eurosport
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta ZawierciePolsat Sport
18:05other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: mecz 2. rundy fazy grupowej: Serbia - FrancjaTVP Sport
20:20other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: mecz 2. rundy fazy grupowej: Szwecja - BiałoruśTVP Sport
20:30other 7. strefa: magazyn siatkarskiPolsat Sport
20:40soccer Liga włoska: mecz: Juventus FC - Genoa CFCEleven Sports 1
20:55soccer Liga angielska: mecz: Swansea City AFC - Liverpool FCCanal+ Sport
20:55soccer Liga hiszpańska: mecz: SD Eibar - Malaga CFEleven Sports 2
Wtorek (23 stycznia)
09:45other Zawody Pucharu Świata w Kronplatz: narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta kobietEurosport 2
12:30other Zawody Pucharu Świata w Kronplatz: narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta kobietEurosport
16:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz: Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź (kobiety)Polsat Sport
17:30other Zawody Pucharu Świata w Schladming: narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu mężczyznEurosport
18:05other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: mecz 2. rundy fazy grupowej: Słowenia - HiszpaniaTVP Sport
18:15other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: Spójnia Gdynia - MMTS KwidzynCanal+ Sport
18:25basketball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Stelmet ENEA BC Zielona Góra - BC OostendeEleven Sports 2
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: VfL Bochum - MSV DuisburgEleven Sports 1
20:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Holstein Kiel - FC Union BerlinEleven Sports 2
20:30other Zawody Pucharu Świata w Schladming: narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu mężczyznEurosport
20:40soccer Puchar Ligi Angielskiej: rewanżowy mecz półfinałowy: Bristol City FC - Manchester City FCEleven Sports 1
20:50soccer Puchar Francji: mecz 1/16 finału: SAS Épinal - Olympique MarsyliaTVP Sport
21:25soccer Puchar Hiszpanii: rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Sevilla FC - Atletico MadrytCanal+ Sport
Środa (24 stycznia)
05:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejEurosport
07:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz półfinałowy gry podwójnej kobietEurosport 2
12:00soccer Liga Narodów: losowanieTVP Sport
TVP 1
Polsat Sport
13:05soccer Liga Narodów: studioTVP 1
TVP Sport
15:55basketball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Banvit BK - Rosa RadomEleven Sports 2
16:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł (kobiety)Polsat Sport Extra
17:30other Piłka nożna; Piłka ręczna mężczyzn: studioTVP Sport
17:50other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: 1. połowa meczu 2. rundyTVP Sport
17:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw (kobiety)Polsat Sport
18:15other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: MKS Zagłębie Lubin - PGE Vive KielceCanal+ Sport
18:25soccer Liga włoska: mecz: SS Lazio - Udinese CalcioEleven Sports 1
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: SV Darmstadt 98 - FC KaiserslauternEleven Sports 2
18:35soccer Puchar Francji: 1. połowa meczu 1/16 finału: EA Guingamp - Paris Saint-GermainTVP Sport
18:55soccer Puchar Hiszpanii: rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: CD Alaves - Valencia CFCanal+ Sport 2
19:15other Mistrzostwa Europy w Chorwacji: piłka ręczna: 2. połowa meczu 2. rundyTVP Sport
19:33soccer Puchar Francji: 2. połowa meczu 1/16 finału: EA Guingamp - Paris Saint-GermainTVP Sport
20:00soccer Liga holenderska: mecz: FC Utrecht - FeyenoordPolsat Sport News
20:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Fortuna Düsseldorf - FC Erzgebirge AueEleven 4
20:25soccer Liga belgijska: mecz: RSC Anderlecht - Waasland-BeverenEleven Sports 3
20:40soccer Liga włoska: mecz: UC Sampdoria - AS RomaEleven Sports 2
20:50soccer Puchar Francji: mecz 1/16 finału: AS Monaco - Olympique LyonTVP Sport
20:55soccer Puchar Ligi Angielskiej: rewanżowy mecz półfinałowy: Arsenal FC - Chelsea FCEleven Sports 1
21:25soccer Puchar Hiszpanii: rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt CF - CD LeganesCanal+ Sport
Czwartek (25 stycznia)
01:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz półfinałowy gry podwójnej mężczyznEurosport
06:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz półfinałowy gry pojedynczej kobietEurosport
12:30golf European Tour: Omega Dubai Desert Classic - 1. rundaCanal+ Sport
16:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz: Fenerbahce SK Stambuł - Imoco Volley Conegliano (kobiety)Polsat Sport
17:00athletics Halowy mityng w Ostrawie: lekkoatletykaTVP Sport
19:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów (kobiety)Polsat Sport
20:15basketball Turkish Airlines Euroliga: mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris KownoPolsat Sport News
20:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Dynamo Drezno - FC Sankt PauliEleven Sports 1
20:25volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Agel Prostejov (kobiety)Polsat Sport Extra
20:25soccer Puchar Francji: studioTVP Sport
20:30volleyball Liga włoska: mecz: Calzedonia Verona - Taiwan Excellence LatinaSportKlub
20:50soccer Puchar Francji: mecz 1/16 finału: RC Strasbourg - Lille OSCTVP Sport
21:00other Wyścig Six Day w Berlinie: kolarstwo torowe: 1. dzieńEurosport
21:25soccer Puchar Hiszpanii: rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FC Barcelona - RCD EspanyolCanal+ Sport
Piątek (26 stycznia)
02:00basketball NBA: koszykówka mężczyznCanal+ Sport
05:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz półfinałowy gry mieszanejEurosport 2
07:00other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz finałowy gry podwójnej kobietEurosport
08:30golf European Tour: II runda Omega Dubai Desert ClassicCanal+ Sport 2
09:15other Game Schett and Mats: magazyn tenisowyEurosport
09:30other Turniej Australian Open w Melbourne: tenis: mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyznEurosport
11:15golf European Tour: Omega Dubai Desert Classic - 2. rundaCanal+ Sport
11:20ski jumping Zawody Pucharu Świata w Zakopanem: powitanieTVP Sport

Co nowego?

Problemy techniczne za nami!
2016-12-06
Witamy ponownie, dziękujemy użytkownikom za zgłoszenia awarii!
czytaj więcej...
Eleven w Polsce
2015-06-01
Witamy w Polsce grupę Eleven, która mocna namiesza na rynku (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...