Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2017-11-22 06:35:07

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Środa (22 listopada)
13:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy grupowej: Paris Saint-Germain - Celtic FCnSport
15:55soccer Liga Młodzieżowa UEFA: mecz fazy grupowej: Juventus FC - FC BarcelonanSport
17:55soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Karabach Agdam - Chelsea FCCanal+ Sport 2
18:00volleyball PlusLiga: mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl GdańskPolsat Sport
18:15other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła PłockCanal+ Sport
20:20soccer Liga Mistrzów: studioCanal+
TVP 1
20:30other Liga hiszpańska: piłka ręczna: mecz: Quabit Guadalajara - Liberbank Ciudad EncantadaSportKlub
20:30volleyball PlusLiga: mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta ZawierciePolsat Sport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Juventus FC - FC BarcelonaCanal+
TVP 1
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Atletico Madryt - AS RomaCanal+ Sport
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: RSC Anderlecht - FC Bayern MonachiumCanal+ Sport 2
20:40soccer 2. liga angielska: mecz: Ipswich Town FC - Sheffield Wednesday FCEleven
20:40soccer Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: FC Basel 1893 - Manchester United FCnSport
22:00snooker Turniej Northern Ireland Open w Belfaście: 3. dzieńEurosport
22:45soccer Liga Mistrzów: skrótyCanal+
TVP 1
Czwartek (23 listopada)
00:45soccer Copa Libertadores: 1. mecz finałowy: Gremio FB Porto Alegre - CA LanusSportKlub
07:00golf European Tour: UBS Hong Kong Open - 1. rundaCanal+ Sport
09:00other Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen: curling: curlingEurosport 2
Eurosport
17:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: FK Astana - Villarreal CFEurosport
18:25american football NFL: mecz: Detroi Lions - Minnesota VikingsEleven
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Athletic Bilbao - Hertha Berlin BSCTVP Sport
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: SS Lazio - SBV VitesseCanal+ Sport 2
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Rosenborg BK - Real SociedadCanal+ Sport
18:55other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: HC Prvo Zagrzeb - FC Barcelona LassaEleven Sports
18:55soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Atiker Konyaspor - Olympique MarsylianSport
19:00other Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen: curling: mecz półfinałowy mężczyznEurosport 2
19:00other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: SG Flensburg-Handewitt - SC MagdeburgSportKlub
19:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: 1. FC Köln - Arsenal FCEurosport
20:50basketball Turkish Airlines Euroliga: mecz: FC Barcelona Lassa - Maccabi Fox Tel AwiwPolsat Sport Extra
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: SC Braga - TSG 1899 HoffenheimEurosport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Everton FC - Atalanta BCTVP Sport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: AC Milan - FK Austria WiedeńCanal+ Sport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: FK Partizan - BSC Young BoysnSport
21:00soccer Liga Europy: mecz fazy grupowej: Olympique Lyon - Apollon FCCanal+ Sport 2
22:30american football NFL: mecz: Dallas Cowboys - Los Angeles ChargersEleven
23:00snooker Turniej Northern Ireland Open w Belfaście: 4. dzieńEurosport
23:30soccer Liga Europy: skrótynSport
Canal+ Sport
Piątek (24 listopada)
02:25american football NFL: mecz: Washington Redskins - New York GiantsEleven Sports
07:00golf European Tour: UBS Hong Kong Open - 2. rundaCanal+ Sport
09:55formula1 Grand Prix Abu Zabi: 1. sesja treningowaEleven Sports
12:15other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyznEurosport
12:25other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet - ćwierćfinałyTVP 2
13:20other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet - półfinałyTVP 2
13:45other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet - finałTVP 2
13:55formula1 Grand Prix Abu Zabi: 2. sesja treningowaEleven Sports
14:05other Puchar Davisa: tenis: finał - mecz gry pojedynczej: Belgia - FrancjaTVP Sport
17:00other Zawody Pucharu Świata w Ruce: kombinacja norweska: kombinacja norweskaEurosport
17:30soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Cracovia - Lechia GdańskEurosport 2
17:45ski jumping Zawody Pucharu Świata w Ruce: kwalifikacjeEurosport
17:55basketball Eliminacje Mistrzostw Świata: mecz: Polska - WęgryTVP Sport
18:00volleyball PlusLiga: mecz: Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-KoźlePolsat Sport
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: 1. FC Union Berlin - SV Darmstadt 98Eleven
18:30other Gala M-1 Challenge 86 w Inguszetii: sporty walki: sporty walkiEleven Extra
20:00snooker Turniej Northern Ireland Open w Belfaście: mecz ćwierćfinałowyEurosport
Eurosport 2
20:20basketball Eliminacje Mistrzostw Świata: mecz: Słowenia - BiałoruśTVP Sport
20:25soccer Liga niemiecka: mecz: Hannover 96 - VfB StuttgartEleven
20:25soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Górnik Zabrze - Jagiellonia BiałystokCanal+ Sport
20:30soccer Nice 1. liga: mecz: Zagłębie Sosnowiec - Górnik ŁęcznaPolsat Sport
20:30volleyball Liga włoska: mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Azimut ModenaSportKlub
20:55soccer Liga hiszpańska: mecz: Celta Vigo - CD LeganesEleven Sports
20:55soccer Liga angielska: mecz: West Ham United FC - Leicester City FCCanal+ Sport 2
22:30other Super Piątek: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
23:00hockey NHL: mecz: Washington Capitals - Tampa Bay LightningTVP Sport
Sobota (25 listopada)
04:30basketball NBA: mecz: Golden State Warriors - Chicago BullsCanal+ Sport
08:00golf European Tour: Hong Kong Open - 3. rundaCanal+ Sport 2
09:20other Grand Prix Abu Zabi: seria gp3: 1. wyścigPolsat Sport Extra
09:30other Zawody Pucharu Świata w Ruce: kombinacja norweska: konkurs skokówEurosport
10:00other Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen: curling: finał kobietEurosport 2
10:00other Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen: curling: mecz finałowy kobietTVP Sport
10:35other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: studioTVP 2
10:40other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem klasycznym kobietTVP 2
11:30other Zawody pucharu Świata w Wittenbergu: saneczkarstwo: saneczkarstwoEurosport
12:30other Zawody Pucharu Świata w Ruce: biegi narciarskie: bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyznEurosport
12:55soccer 2. liga niemiecka: mecz: Holstein Kiel - FC Ingolstadt 04Eleven Extra
12:55soccer Liga hiszpańska: mecz: CD Alaves - SD EibarEleven Sports
13:00other Silva vs. Gastelum: ufc fight night: ufc fight nightExtreme
13:50formula1 Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjnaEleven
14:00other Zawody Pucharu Świata w Ruce: kombinacja norweska: bieg na 10 kmEurosport
14:00other Puchar Davisa: tenis: finał - mecz gry podwójnej: Belgia - FrancjaTVP Sport
14:45volleyball PlusLiga: mecz: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS OlsztynPolsat Sport
14:55soccer Liga włoska: mecz: Bologna FC - UC SampdoriaEleven Extra
15:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Pogoń Szczecin - Piast GliwicenSport
Canal+ Sport
15:15formula1 Grand Prix Abu Zabi: studioEleven
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: Borussia Dortmund - FC Schalke 04 GelsenkirchenEleven
15:35other Grand Prix Abu Zabi: formuła 2: 1. wyścigPolsat Sport Extra
15:55ski jumping Zawody Pucharu Świata w Ruce: studioTVP 1
15:55soccer Liga angielska: mecz: Tottenham Hotspur FC - West Bromwich Albion FCCanal+ Sport 2
16:00soccer Liga austriacka: mecz: SK Puntigamer Sturm Graz - LASK LinzSportKlub
16:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Ruce: konkurs drużynowyEurosport
16:10soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Madryt CF - Malaga CFEleven Sports
16:15ski jumping Zawody Pucharu Świata w Ruce: 1. seria konkursu drużynowegoTVP 1
16:30other Mistrzostwa Europy w Sankt Gallen: curling: mecz finałowy mężczyznTVP Sport
17:25other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz: HBC Nantes - Orlen Wisła PłockEleven Extra
17:25other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: HBC Nantes - Orlen Wisła PłocknSport
17:25ski jumping Zawody Pucharu Świata w Ruce: 2. seria konkursu drużynowegoTVP 1
17:30soccer Nice 1. liga: mecz: Stal Mielec - GKS TychyPolsat Sport
17:30soccer Liga włoska: studioEleven
Eleven Sports
17:40soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Arka Gdynia - Sandecja Nowy SączCanal+ Sport
17:55soccer Liga włoska: mecz: Chievo Werona - SPALEleven
18:00other Revolution Series w Londynie: kolarstwo torowe: kolarstwo toroweEurosport 2
18:20soccer Liga niemiecka: mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern MonachiumCanal+
18:25soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Betis Balompie - Girona FCEleven Sports
18:25soccer Liga angielska: mecz: Liverpool FC - Chelsea FCCanal+ Sport 2
18:30other Liga austriacka: piłka ręczna: mecz: FC Flyeralarm Admira - SV MattersburgSportKlub
18:45other Zawody Pucharu Świata w Killington: narciarstwo alpejskie: 2. przejazd giganta kobietEurosport
19:05other Polish Open: strzelectwo: strzelectwoTVP Sport
19:25other Liga Mistrzów: piłka ręczna: mecz fazy grupowej: Rk Gorenje Velenje - Kadetten SchaffhausennSport
20:00soccer Liga hiszpańska: studioEleven Sports
Eleven
20:05other Zawody Pucharu Świata w Lake Louise: narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyznEurosport
20:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Korona Kielce - Legia WarszawaCanal+ Sport
20:30other Gorączka piłkarskiej soboty: magazyn piłkarskiCanal+ Sport 2
20:30other Rugby: mecz towarzyski: Francja - JaponiaEurosport 2
20:30other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: HC Erlangen - MT MelsungenSportKlub
20:40soccer Liga hiszpańska: mecz: UD Levante - Atletico MadrytEleven
20:40soccer Liga włoska: mecz: Cagliari Calcio - Inter MediolanEleven Sports
20:40soccer Liga holenderska: mecz: FC Groningen - Feyenoord RotterdamPolsat Sport
21:00boxing Gala w Portsmouth: waga lekkopółśrednia: Paul Kamanga - Christopher Sebire; waga półśrednia: Michael McKinson - Colin LynesTVP Sport
21:45snooker Turniej Northern Ireland Open w Belfaście: mecz półfinałowyEurosport
Eurosport 2

Co nowego?

Problemy techniczne za nami!
2016-12-06
Witamy ponownie, dziękujemy użytkownikom za zgłoszenia awarii!
czytaj więcej...
Eleven w Polsce
2015-06-01
Witamy w Polsce grupę Eleven, która mocna namiesza na rynku (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...