Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2017-12-13 18:01:21

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Środa (13 grudnia)
11:00boxing Walka o pas WBO World w Brisbane: waga półśrednia: Jeff Horn - Gary CorcoranPolsat Sport
12:20other Zawody Pucharu Świata w Val Thorens: snowboard: snowboardEurosport
16:55swimming Mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Kopenhadze: 1. dzieńTVP Sport
17:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube CivitanovaPolsat Sport
17:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - Shanghai Volleyball ClubPolsat Sport News
17:30soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Lechia Gdańsk - Pogoń SzczecinEurosport 2
17:40soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lech PoznańCanal+ Sport
17:50soccer Klubowe Mistrzostwa Świata: mecz półfinałowyTVP Sport
17:50soccer Klubowe Mistrzostwa Świata: mecz półfinałowy: Al-Jazira Club - Real Madryt CFTVP Sport
17:50volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Developres SkyRes Rzeszów - ASPTT Mulhouse VB (kobiety)Polsat Sport Extra
18:15other PGNiG Superliga: piłka ręczna: mecz: Orlen Wisła Płock - NMC Górnik ZabrzeCanal+ Sport 2
nSport
18:25soccer Liga niemiecka: mecz: TSG 1899 Hoffenheim - VfB StuttgartEleven Sports 1
19:55basketball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: medi bayreuth - Rosa RadomEleven Sports 2
20:00soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Wisła Płock - Sandecja Nowy SączEurosport 2
20:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Cracovia - Wisła KrakówCanal+ Sport
20:10other Mistrzostwa Świata w Niemczech: piłka ręczna: mecz ćwierćfinałowy (kobiety)TVP Sport
20:20soccer Liga niemiecka: mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC AugsburgCanal+
20:25soccer Liga niemiecka: mecz: Hertha BSC - Hannover 96Eleven Sports 3
20:30other Liga hiszpańska: piłka ręczna: mecz: Condes de Albarei Teucro - FC Barcelona LassaSportKlub
20:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: Sarmayeh Bank Teheran VC - Sada CruzeiroPolsat Sport Extra
20:30soccer Liga niemiecka: mecz: FC Bayern Monachium - 1. FC KölnEleven Sports 1
20:30other Liga hiszpańska: piłka ręczna: piłka ręczna mężczyznSportKlub
20:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Personal BolivarPolsat Sport
20:40soccer Puchar Włoch: mecz 1/8 finału: AC Milan - Hellas WeronaPolsat Sport News
20:55soccer Liga angielska: mecz: West Ham United FC - Arsenal FCCanal+ Sport 2
22:00snooker Turniej Scottish Open w Glasgow: 3. dzieńEurosport
22:30soccer Liga+ Extra: magazyn ligi polskiejCanal+ Sport
Canal+
22:30soccer Liga niemiecka: studioEleven
Eleven Sports 1
Eleven Sports 2
Eleven Sports
Czwartek (14 grudnia)
14:05other Zawody Pucharu Świata w Annecy: biatlon: bieg sprinterski kobietPolsat Sport
Eurosport
16:55swimming Mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Kopenhadze: 2. dzieńTVP Sport
17:00volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Galatasaray SK Stambuł (kobiety)Polsat Sport News
17:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: Shanghai Volleyball Club - Personal BolivarPolsat Sport Extra
17:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada CruzeiroPolsat Sport
19:00other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: Rhein-Neckar Löwen - Füchse BerlinSportKlub
20:00other Mistrzostwa Świata PDC: dart: 1. dzieńTVP Sport
20:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: PGE Skra Bełchatów - Zenit KazańPolsat Sport
20:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Sarmayeh Bank Teheran VCPolsat Sport Extra
20:40soccer Liga holenderska: mecz: AFC Ajax - SBV ExcelsiorPolsat Sport News
22:00snooker Turniej Scottish Open w Glasgow: 4. dzieńEurosport
Eurosport 2
Piątek (15 grudnia)
02:25american football NFL: mecz: Indianapolis Colts - Denver BroncosEleven Sports 2
10:30other Zawody Pucharu Świata w Austrii: narciarstwo dowolne: narciarstwo dowolneEurosport
12:00other Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie: narciarstwo alpejskie: supergigant mężczyznEurosport
12:45snooker Turniej Scottish Open w Glasgow: 5. dzieńEurosport 2
14:05other Zawody Pucharu Świata w Annecy: biatlon: bieg sprinterski mężczyznPolsat Sport
Eurosport
15:30ski jumping Zawody Pucharu Świata w Engelbergu: kwalifikacjeEurosport
17:30soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Korona Kielce - Piast GliwiceEurosport 2
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: FC Union Berlin - FC Ingolstadt 04Eleven Sports 1
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Union Berlin - FC Ingolstadt 04Eleven Sports 1
19:00volleyball PlusLiga: Mecz Gwiazd PlusLigiPolsat Sport
19:45snooker Turniej Scottish Open w Glasgow: mecz ćwierćfinałowyEurosport
20:15other Zawody Pucharu Świata w Lake Placid: saneczkarstwo: saneczkarstwoEurosport 2
Eurosport
20:20other Mistrzostwa Świata w Niemczech: piłka ręczna: mecz półfinałowy (kobiety)TVP Sport
20:25soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Śląsk Wrocław - Jagiellonia BiałystokCanal+ Sport
20:40soccer Liga francuska: mecz: AS Saint-Étienne - AS MonacoEleven Sports 1
20:40soccer 2. liga angielska: mecz: Sheffield Wednesday FC - Wolverhampton Wanderers FCEleven Sports 3
20:55soccer Liga hiszpańska: mecz: Sevilla FC - UD LevanteEleven Sports 2
21:30volleyball PlusLiga: studioPolsat Sport
22:30other Super Piątek: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
23:00other Mistrzostwa Świata PDC: dart: 2. dzieńTVP Sport
Sobota (16 grudnia)
01:00hockey NHL: mecz: New York Rangers - Los Angeles KingsTVP Sport
03:00boxing Gala w Lancaster: waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron HerreraCanal+ Sport 2
03:30basketball NBA: mecz: Houston Rockets - San Antonio SpursCanal+ Sport
10:15other Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere: narciarstwo alpejskie: zjazd kobietEurosport
10:55other Zawody Pucharu Świata w Toblach: biegi narciarskie: bieg na 10 km stylem dowolnym kobietTVP 2
Eurosport 2
11:00basketball Liga turecka: mecz: Besiktas Sompo Japan - Galatasary OdeabankSportKlub
11:45other Zawody Pucharu Świata w Annecy: biatlon: bieg na dochodzenie kobietEurosport
Polsat Sport
12:30other Zawody Pucharu Świata w Val Gardenie: narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyznEurosport
12:55soccer 2. liga niemiecka: mecz: SSV Jahn Regensburg - Arminia BielefeldEleven Sports 1
13:25soccer Liga angielska: mecz: Leicester City FC - Crystal Palace FCCanal+ Sport 2
13:45other Zawody Pucharu Świata w Toblach: biegi narciarskie: bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyznEurosport
14:45volleyball Liga Siatkówki Kobiet: mecz: Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła (kobiety)Polsat Sport
14:45other Zawody Pucharu Świata w Annecy: biatlon: bieg na dochodzenie mężczyznEurosport
Polsat Sport Extra
14:50soccer Klubowe Mistrzostwa Świata: mecz o 3. miejsceTVP Sport
14:55soccer Liga włoska: mecz: Inter Mediolan - Udinese CalcioEleven Sports 3
15:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Pogoń Szczecin - Arka GdynianSport
15:10soccer Liga niemiecka: mecz: VfB Stuttgart - FC Bayern MonachiumCanal+ Sport
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 GelsenkirchenEleven Sports 2
Eleven Sports 1
15:55soccer Liga angielska: piłka nożnaCanal+ Sport 2
16:00ski jumping Zawody Pucharu Świata w Engelbergu: 1. seriaTVP 1
16:00soccer Liga austriacka: mecz: FC Red Bull Salzburg - LASK LinzSportKlub
16:10soccer Liga hiszpańska: mecz: Athletic Bilbao - Real SociedadEleven Sports 1
Eleven Sports 2
16:55swimming Mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Kopenhadze: 4. dzieńTVP Sport
16:55soccer Liga francuska: mecz: Stade Rennais FC - Paris Saint-GermainEleven Sports 3
17:05ski jumping Zawody Pucharu Świata w Engelbergu: 2. seriaTVP 1
17:30swimming Mistrzostwa Europy na krótkim basenie w Kopenhadze: pływanieEurosport 2
17:40soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lechia GdańskCanal+ Sport
17:45soccer Klubowe Mistrzostwa Świata: mecz finałowyTVP Sport
17:55soccer Liga włoska: mecz: Torino FC - SSC NapoliEleven Sports 2
Eleven Sports 1
18:15soccer Liga włoska: studioEleven Sports 2
Eleven
Eleven Sports 1
Eleven Sports
18:25soccer Liga niemiecka: mecz: Borussia Dortmund - TSG 1899 HoffenheimEleven Sports 2
18:25soccer Liga angielska: mecz: Manchester City FC - Tottenham Hotspur FCCanal+ Sport 2
18:30soccer Liga austriacka: mecz: SKN St. Pölten - SK Rapid WiedeńSportKlub
19:00other Zawody Pucharu Świata w Cortinie d'Ampezzo: snowboard: snowboardEurosport 2
19:30snooker Turniej Scottish Open w Glasgow: mecz półfinałowyEurosport
Eurosport 2
19:40soccer Liga holenderska: mecz: PSV Eindhoven - ADO Den HaagPolsat Sport Extra
20:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Legia Warszawa - Wisła PłockCanal+ Sport
20:30volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: mecz półfinałowyPolsat Sport
20:30other Gorączka piłkarskiej soboty: magazyn piłkarskiCanal+ Sport 2
20:30soccer Liga hiszpańska: studioEleven Sports
Eleven Sports 1
Eleven
20:40soccer Liga hiszpańska: mecz: Atletico Madryt - CD AlavesEleven Sports 1
20:40soccer Liga włoska: mecz: AS Roma - Cagliari CalcioEleven Sports 2
21:00boxing Gala w Paryżu: waga ciężka: Tony Yoka - Ali BaghouzTVP Sport
22:30soccer Liga+: magazyn ligi polskiejCanal+ Sport
22:45other Eleven Gol: magazyn piłkarskiEleven Sports 1
Eleven Sports
Eleven
23:00volleyball Klubowe Mistrzostwa Świata - Polska 2017: studioPolsat Sport
Niedziela (17 grudnia)
01:00hockey NHL: mecz: Ottawa Senators - Montreal CanadiensTVP Sport
01:30basketball NBA: mecz: Cleveland Cavaliers - Utah JazzCanal+ Sport
02:00other Lawler vs. dos Anjos: ufc fight night: ufc fight nightExtreme
03:40boxing Walka o pas WBO World w Laval: waga średnia: Billy Joe Saunders - David LemieuxPolsat Sport
09:15other Zawody Pucharu Świata w Alta Badia: narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta mężczyznEurosport
10:30other Zawody Pucharu Świata w Val d'Isere: narciarstwo alpejskie: supergigant kobietEurosport
11:00basketball Liga turecka: mecz: Muratbey Usak - Pinar KarsiyakaSportKlub
11:00other Cafe Futbol: magazyn piłkarskiPolsat Sport
11:15other Zawody Pucharu Świata w Toblach: biegi narciarskie: studioTVP 2
11:25other Zawody Pucharu Świata w Toblach: biegi narciarskie: bieg na dochodzenie stylem klasycznym kobietTVP 2
Eurosport 2
11:45other Zawody Pucharu Świata w Annecy: biatlon: bieg ze startu wspólnego kobietEurosport
Polsat Sport Extra
11:55soccer Liga hiszpańska: mecz: Girona FC - Getafe CFEleven Sports 2
12:15other Zawody Pucharu Świata w Alta Badia: narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta mężczyznEurosport
12:15other Zawody Pucharu Świata w Montafon: snowboard: snowboardEurosport 2
12:25soccer Liga włoska: mecz: Hellas Werona - AC MilanEleven Sports 1
12:25soccer Liga holenderska: mecz: Sparta Rotterdam - FeyenoordPolsat Sport Extra
12:30basketball Polska Liga Koszykówki: mecz: Anwil Włocławek - Polski Cukier ToruńPolsat Sport
13:20ski jumping Zawody Pucharu Świata w Engelbergu: studioTVP 1
13:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98Eleven Sports 3
13:30ski jumping Zawody Pucharu Świata w Engelbergu: konkurs indywidualnyEurosport

Co nowego?

Problemy techniczne za nami!
2016-12-06
Witamy ponownie, dziękujemy użytkownikom za zgłoszenia awarii!
czytaj więcej...
Eleven w Polsce
2015-06-01
Witamy w Polsce grupę Eleven, która mocna namiesza na rynku (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...