Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2017-10-20 09:10:03

Zobacz: Transmisje sportowe w TVTransmisje sportowe w Internecie

DataWydarzenieTransmisje w TV
Piątek (20 października)
01:00other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 1. sesja treningowa w klasie Moto3Polsat Sport Extra
01:55other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 1. sesja treningowa w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
02:25american football NFL: mecz: Oakland Raiders - Kansas City ChiefsEleven Sports
02:55other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 1. sesja treningowa w klasie Moto2Polsat Sport Extra
05:10other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 2. sesja treningowa w klasie Moto3Polsat Sport Extra
06:05other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 2. sesja treningowa w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
07:05other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 2. sesja treningowa w klasie Moto2Polsat Sport Extra
13:00other Cup of Russia: Łyżwiarstwo figurowe: program krótki solistówEurosport 2
14:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 1. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
16:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 2. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
16:00other Turniej WTA w Moskwie: tenis: mecz półfinałowy gry pojedynczejTVP Sport
16:55formula1 Grand Prix USA: 1. sesja treningowaEleven Sports
17:30soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Piast GliwiceEurosport 2
18:00volleyball PlusLiga: mecz: PGE Skra Bełchatów - Cuprum LubinPolsat Sport
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Fortuna Dusseldorf - SV DarmstadtEleven
19:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 3. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
19:30boxing Młodzieżowe Mistrzostwa Polski mężczyzn w Koninie: boksTVP Sport
19:30other Turniej ATP w Moskwie: tenis: mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejEleven Extra
20:25soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Górnik Zabrze - Korona KielceCanal+ Sport
20:25soccer Liga niemiecka: mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - 1. FSV Mainz 05Eleven
20:55soccer Liga angielska: mecz: West Ham United FC - Brighton & Hove Albion FCCanal+ Sport 2
20:55formula1 Grand Prix USA: 2. sesja treningowaEleven Sports
21:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 4. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
22:00snooker Turniej English Open: mecz ćwierćfinałowyEurosport
22:30other Super Piątek: magazyn piłkarskiCanal+ Sport
Sobota (21 października)
01:00basketball NBA: mecz: Milwaukee Bucks - Cleveland CavaliersCanal+ Sport
01:00hockey NHL: mecz: Buffalo Sabres - Vancouver CanuksTVP Sport
01:00other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 3. sesja treningowa w klasie Moto3Polsat Sport Extra
01:55other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 3. sesja treningowa w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
02:55other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 3. sesja treningowa w klasie Moto2Polsat Sport Extra
03:00other MMA Bellator 185 - Mousasi vs. Shlemenko: sporty walki: sporty walkiCanal+ Sport 2
04:35other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3Polsat Sport Extra
05:30other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 4. sesja treningowa w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
06:10other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
06:35other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
07:05other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2Polsat Sport Extra
10:30other Mistrzostwa Świata w Jerez de la Frontera: wyścigi superbike'ów: superpoleEurosport
12:00basketball Liga turecka: mecz: Muratbey Usak - Darussafaka BasketballSportKlub
12:00other Turniej WTA w Moskwie: tenis: mecz finałowy gry pojedynczejTVP Sport
12:15soccer Nice 1. liga: mecz: Raków Częstochowa - GKS TychyPolsat Sport
12:55soccer 2. liga niemiecka: mecz: FC Union Berlin - SpVgg Greuther FürthEleven
12:55soccer Liga hiszpańska: mecz: UD Levante - Getafe CFEleven Sports
13:00other Mistrzostwa Świata w Jerez de la Frontera: wyścigi superbike'ów: 1. wyścigEurosport
13:15soccer Mistrzostwa Świata do lat 17: mecz ćwierćfinałowy: Mali - GhanaEurosport 2
13:25soccer Liga chińska: mecz: Tianjin Quanjian FC - Hebei China Fortune FCPolsat Sport News
13:25soccer Liga angielska: mecz: Chelsea FC - Watford FCCanal+ Sport 2
14:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 1. mecz półfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
14:30other Turniej ATP w Moskwie: tenis: mecz półfinałowy gry pojedynczejEleven Extra
14:40other Cup of Russia: Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny par tanecznychTVP Sport
14:45volleyball PlusLiga: mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia RzeszówPolsat Sport
15:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Sandecja Nowy Sącz - CracovianSport
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: Eintracht Frankfurt - Borussia DortmundCanal+ Sport
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 LeverkusenEleven
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: RB Lipsk - VfB StuttgartEleven Sports
15:55soccer Liga angielska: mecz: Manchester City FC - Burnley FCCanal+ Sport 2
15:55soccer Liga angielska: piłka nożnaCanal+ Sport 2
16:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: 2. mecz półfinałowy gry pojedynczejPolsat Sport Extra
16:00soccer Liga austriacka: mecz: SK Puntigamer Sturm Graz - SV MattersburgSportKlub
16:15soccer Mistrzostwa Świata do lat 17: mecz ćwierćfinałowy: USA - AngliaEurosport 2
16:15rugby European Champions Cup: mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Northampton SaintsPolsat Sport News
16:35other Cup of Russia: Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny par sportowychTVP Sport
16:55soccer Liga francuska: mecz: AS Monaco - SM CaenEleven Extra
17:40soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica NiecieczaCanal+ Sport
17:55formula1 Grand Prix USA: 3. sesja treningowaEleven
Eleven Sports
18:20other Cup of Russia: Łyżwiarstwo figurowe: program dowolny solistekTVP Sport
Eurosport
18:25soccer Liga hiszpańska: mecz: Valencia CF - Sevilla FCEleven Extra
18:25soccer Liga niemiecka: mecz: Hamburger SV - FC Bayern MonachiumEleven Sports
Eleven
18:25soccer Liga angielska: mecz: Southampton FC - West Bromwich Albion FCCanal+ Sport 2
18:30rugby European Champions Cup: mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Racing 92Polsat Sport News
18:30soccer Liga austriacka: mecz: CASHPOINT SCR Altach - RZ Pellets WACSportKlub
20:00volleyball Eliminacje Ligi Mistrzyń: rewanżowy mecz 2. rundy: Developres SkyRes Rzeszów - Hapoel KFAR Saba (kobiety)Polsat Sport Extra
20:00boxing Gala Underground Boxing Show w Wieliczce: waga ciężka: Michał Cieślak - Ivica BacurinPolsat Sport
20:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Lechia Gdańsk - Lech PoznańCanal+ Sport
20:15snooker Turniej English Open: mecz półfinałowyEurosport
20:25volleyball Liga włoska: mecz: Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore (kobiety)nSport
20:30other Gorączka piłkarskiej soboty: magazyn piłkarskiCanal+ Sport 2
20:30boxing Gala Boxing Night 13 w Żyrardowie: boksTVP Sport
20:30other Mistrzostwa Europy w Berlinie: kolarstwo torowe: kolarstwo toroweEurosport 2
20:40soccer Liga włoska: mecz: SSC Napoli - Inter MediolanEleven Sports
20:40soccer Liga hiszpańska: mecz: FC Barcelona - Malaga CFEleven
20:45rugby European Champions Cup: mecz fazy grupowej: Saracens - OspreysPolsat Sport News
21:00other Cerrone vs. Till: ufc fight night: ufc fight nightExtreme
22:30soccer Liga+: magazyn ligi polskiejCanal+ Sport
22:45other Eleven Gol: magazyn piłkarskiEleven Sports
22:55formula1 Grand Prix USA: sesja kwalifikacyjnaEleven
Niedziela (22 października)
01:00hockey NHL: mecz: Tampa Bay Lightning - Pittsburgh PenguinsTVP Sport
01:40other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: rozgrzewka w klasie Moto3Polsat Sport Extra
02:00basketball NBA: mecz: Memphis Grizzlies - Golden State WarriorsCanal+ Sport
02:10other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: rozgrzewka w klasie Moto2Polsat Sport Extra
02:40other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: rozgrzewka w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
04:00other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: wyścig w klasie Moto3Polsat Sport Extra
05:20other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: wyścig w klasie Moto2Polsat Sport Extra
07:00other Grand Prix Australii: motocyklowe mistrzostwa Świata: wyścig w klasie MotoGPPolsat Sport Extra
11:00other Cafe Futbol: magazyn piłkarskiPolsat Sport
11:30other Mistrzostwa Świata w Jerez de la Frontera: wyścigi supersportów: wyścigi supersportówEurosport
11:55soccer Liga hiszpańska: mecz: Villarreal CF - UD Las PalmasEleven
12:25soccer Liga holenderska: mecz: PSV Eindhoven - Heracles AlmeloPolsat Sport Extra
12:25soccer Liga włoska: mecz: Chievo Werona - Hellas WeronaEleven Sports
12:30basketball Polska Liga Koszykówki: mecz: Rosa Radom - Polski Cukier ToruńPolsat Sport
12:30other Liga niemiecka: piłka ręczna: mecz: MT Melsungen - SC MagdeburgSportKlub
12:55soccer 2. liga angielska: mecz: Ipswich Town FC - Norwich City FCEleven Extra
13:00other Mistrzostwa Świata w Jerez de la Frontera: wyścigi superbike'ów: 2. wyścigEurosport
13:15soccer Mistrzostwa Świata do lat 17: mecz ćwierćfinałowy: Hiszpania - IranEurosport 2
13:25soccer Liga niemiecka: mecz: 1. FC Köln - Werder BremaCanal+ Sport 2
14:25soccer Liga angielska: mecz: Everton FC - Arsenal FCCanal+
14:25soccer Liga holenderska: mecz: Feyenoord - AFC AjaxPolsat Sport Extra
14:45volleyball PlusLiga: mecz: Espadon Szczecin - GKS KatowicePolsat Sport
14:55soccer Liga włoska: mecz: AC Milan - Genoa CFCEleven
15:00soccer Liga niemiecka: studioEleven
Eleven Sports
15:10soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia BiałystokCanal+ Sport
15:25soccer Liga niemiecka: mecz: SC Freiburg - Hertha Berlin BSCEleven Sports
15:30golf European Tour: Andalucia Valderamma Masters - finałCanal+ Sport 2
Canal+ Sport
15:30other Zawody Pucharu Świata w Liege: tenis stołowy: tenis stołowyEurosport 2
16:00other Turniej ATP w Antwerpii: tenis: mecz finałowy gry pojedynczejPolsat Sport News
16:00soccer Liga hiszpańska: mecz: Celta Vigo - Atletico MadrytEleven Extra
16:15soccer Mistrzostwa Świata do lat 17: mecz ćwierćfinałowy: Niemcy - BrazyliaEurosport 2
16:15soccer Mistrzostwa Świata do lat 17: mecz ćwierćfinałowyEurosport 2
16:30soccer Liga austriacka: mecz: FK Austria Wiedeń - SK Rapid WiedeńSportKlub
16:55soccer Liga angielska: mecz: Tottenham Hotspur FC - Liverpool FCCanal+ Sport 2
17:30soccer Nice 1. liga: mecz: GKS Katowice - Ruch ChorzówPolsat Sport
17:35soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Wisła Kraków - Legia WarszawaCanal+
17:55soccer Liga niemiecka: mecz: VfL Wolfsburg - TSG 1899 HoffenheimEleven
17:55soccer Liga czeska: mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan LiberecPolsat Sport News
17:55soccer Liga włoska: mecz: Udinese Calcio - Juventus FCEleven Sports
18:20soccer Liga rosyjska: mecz: CSKA Moskwa - Zenit Sankt PetersburgPolsat Sport Extra
19:50soccer Liga włoska: studioEleven Sports
20:00volleyball Liga Siatkówki Kobiet: mecz: Polski Cukier Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź (kobiety)Polsat Sport
20:00soccer Liga+ Extra: magazyn ligi polskiejCanal+
20:00snooker Turniej English Open: mecz finałowyEurosport
20:40soccer Liga hiszpańska: mecz: Real Madryt CF - SD EibarEleven Sports
20:45formula1 Grand Prix USA: formuła 1Eleven
20:55soccer Liga francuska: mecz: Olympique Marsylia - Paris Saint-GermainEleven Extra
21:30basketball NBA: mecz: Brooklyn Nets - Atlanta HawksCanal+ Sport 2
22:00soccer MLS: mecz: Atlanta United - Toronto FCEurosport 2
23:00basketball Liga hiszpańska: mecz: Real Madryt - Unicaja MalagaSportKlub
23:15formula1 Grand Prix USA: studioEleven
Poniedziałek (23 października)
02:25american football NFL: mecz: New England Patriots - Atlanta FalconsEleven Sports
15:30other Turniej WTA Finals w Singapurze: tenis: tenisTVP Sport
17:00other Turniej ATP w Wiedniu: tenis: mecz 1. rundy gry pojedynczejPolsat Sport News
17:30soccer LOTTO Ekstraklasa: mecz: Wisła Płock - Śląsk WrocławEurosport

Co nowego?

Problemy techniczne za nami!
2016-12-06
Witamy ponownie, dziękujemy użytkownikom za zgłoszenia awarii!
czytaj więcej...
Eleven w Polsce
2015-06-01
Witamy w Polsce grupę Eleven, która mocna namiesza na rynku (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
czytaj więcej...
Więcej transmisji TV!
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
czytaj więcej...
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...